Říjen 2009

Důležité upozornění....a asi poslední

12. října 2009 v 18:38 | Zaneone |  Info o tomto blogu

A je to tu.....Prostě jsem si řekla dost. Nemá to cenu. Toho málo volného času, co mi zbývá vrážím do celkem mnoha aktivit a jaký je výsledek? Blog zaostává, nežije, vůbec na něj jaksi nemám náladu a vzdávám to. Dalo se to čekat...Tudíš definitivně odcházím. Nemělo by cenu to tady dále táhnout s tím, že by nějaký ten článek přibyl jednou za týden a čtyřikrát měsíčně se objevilo upozornění o tom, že nemám čas. Zbytečné prositi vás, mé milované SBčka, aby jste si mě nemazaly, když si to nezasloužím. Bylo mi tu fajn, ale hold si už nemůžu najít místo, kam bych ten blog šoupnout mohla...

Převážně mě nejvíce tíží škola - Gymnázium, žádná sláva, řekla jsem si, že bych se konečně mohla začít učit :D Jakožto první rok si teprve zvykám na školu. Dále mám jiné činnosti, které bych chtěla praktikovat - Kytara, koně, přátelé, víkendové akce se zálesákama a další, ke kterým bych se chtěla vrátit, protože dříve jsem na ně neměla čas a to byla malba, psaní a skoro zapomenutý street dance...Nezdá se toho zase tak moc, ale některé z těch věcí musím vykonávat klidně i každý den....a co mi potom zbývá? HOVNO:D není čas..Proto se loučím:) Krásně se s vámi, mé drahé sbnka, spolupracovalo, mám vás ráda a určitě na váš blog někdy zajdu se kuknout, co je nového. I když odcházím, nemusí to být na napořád, myslím, že se třeba někdy ještě může stát, že se mi po blogu zasteskne, proto ho mazat nebudu. Kdyby se náhodou našel spoluadmin, ráda mu blog přenechám, já bych jen jednou za čas přihodila nějaký ten článek, dess, povídku, či co je u mě nového - podle nálady.

Jinak, všem vám přeji mnoho úspěchu a taky ať u blogaření vydržíte déle než já :) Toto je poslední můj výkec, který právě čtete, je poslední, dlouhý, ale taky už možná žádný takový nebude.... ..................Toť napsala Ayu, adminka tohoto zapomenutého blogu, který božužel neměl to štěstí na vzornějšího majitele, Ayu (nebo taky Zaneone) vaše věrná kamarádka, která vás vždy bude podporovat. Doufejme, že se ještě někdy uvidíme.........Sayonara :)