Kaleido star - recenze

15. srpna 2008 v 11:10 | Zaneone |  Kaleido star
Název: Kaleido star
Počet episod: 51
Rok vydání: 2003 - 2004
Databáze: AniDB
Sora Naegino přijela za svým snem dostat se do kaleido stage až z Japonska. Slíbila svým rodičů, tedy náhradním rodičům, protože její pryvý jí umřeli, že pokud se na konkurzu do kaleido stage nedostane, už toho na vždy nechá.
Jako malá, ještě před tím než umřeli, šla se svými rodiči jako poprvé shlédnout představení. Konkrétně Malenka v říši divů. Sora byla tak unesena že se to stalo jejím hlavním snem a od té doby se k tomu směřovala.
Ze začátku se jí moc dařit nebude: Zloděj jí ukradne kufr, nějaký divný chlápek jí šahá na nohy a k tomu to nejhorší, příjde kvůli tomu všemu na konkurz pozdě. Její život je v troskách, ale jak už to je vlastně v celém anime vždy výjde nějaká ta hvězdička: Totiž ten chlap co jí šahal na nohy byl ředitel Kaleido stage, Kalos. A po dalších pár neůspěšných divadel Kalos dává do Sory veškerou svou víru. Nakonec se mu to vyplatí. Sora bude vystupovat se svou vysněnou hvězdou Leilou Hamilton. Ta na začátku Soru moc nemá ráda, ale po čase si ji oblíbí a je z ní nakonec jiný člověk než necitná hvězda. Stanou se z nich ppartnerky a předvedou legendární akrobatické číslo, které se povedlo jen hrstce akrobatů. Totiž jen těm, kteří viděli kejklíře a věří jeden druhému. Kejklíž je duch jeviště, kterého začne Sora vidět. Vždycky vleze tam kam nemá :D
Můj názor: Tak do tohohle anime jsem byla dlouhou dobu a pěkně zažraná. Nejvíc se mi líbily komicklé scénky a představení jako legendární číslo a 31 scéna labutího jezera: Andělské číslo, které opravdu bralo dech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi tu? Jeden klik tě přece nezabije

.:Click:.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama