Darker than black - recenze

1. srpna 2008 v 16:57 | Zaneone |  Darker than black
Název anglicky: Darker than black
Název japonsky:Kuro no Keiyakusha
Název česky: Temnější než černá
Počet epizod: 25 (ale nevadilo by ještě víc vzhledem k napínavému příběhu)
Rok vydání: 2007
Žánr: Fantasy, drama, psychologické, akční
Databáze: AniDB
Na úvod chci podtknout, že mě tohle anime trochu zklamalo. Mám ráda drama a na jednom blogu jsem četla , že je to anime kde létají hlavy a podobně. Létajících hlav jsem se moc nenasitila což mě mrzelo, i když tu pár drastických chvílí bylo..Ne však tolik abych to zařadila do krvavých anime. Jinak splnilo všechna ostatní očekávání jako třeba napínavý příběh.
Li je student, který se jednoho dne přestěhuje z Číny do Tokia. Ani ne za účelem studie, ale jak víme je v tom mnohem víc. Nenávidí lidi obdařené speciáními schopnostmi ,,Contracktory". Ale jak to už bývá, sám je jeden z nich.
Po čase získává přátele. Sám má speciální schopnost elektřiny a taky bezedný žaludek :D Který se ozve zrovna v nevhodnou chvíli..:) Pronásleduje ho policie, která však nezná jeho pravou totožnost i když jim běhá pod nosem. Proto se mu říká BK201. On sám je také přezdívaný Black Death (Černá smrt). jsou tu různé zápletky a úryvky ze života dalších postav, které jsou docela zajímavé. Jinak bych měla ještě říct, že Li (později Hei) hledá svou sestru, podaří se mu ji najít?...koukněte .......
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jsi tu? Jeden klik tě přece nezabije

.:Click:.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama