Srpen 2008

anime girls 6

31. srpna 2008 v 20:40 | Zaneone |  Anime girls

anime girls 5

31. srpna 2008 v 20:37 | Zaneone |  Anime girls

anime girls 4

31. srpna 2008 v 20:22 | Zaneone |  Anime girls

Kaleido star - Obrázky

31. srpna 2008 v 18:48 | Zaneone |  Kaleido star
Leila Hamilton
Společně se SorouSora
Sora Anna (jedna ze Sořiny party. Anna má otce slavného komika jehož sláva však pomalu mizí, a proto mu zkusí vrazit znovu jiskru. Ona sama se pokouší o úspěšné klaunské vystoupení.)
Tady je celá parta i s extrémně ctižádostivou May(Ve předu), která zničeho nic vleze do děje, lae pěkně ho oživí
Ken Robins. Jka jinak by mohl jít příběh bez toho aby se zamiloval do Sory....

Kaleido star - recenze

15. srpna 2008 v 11:10 | Zaneone |  Kaleido star
Název: Kaleido star
Počet episod: 51
Rok vydání: 2003 - 2004
Databáze: AniDB
Sora Naegino přijela za svým snem dostat se do kaleido stage až z Japonska. Slíbila svým rodičů, tedy náhradním rodičům, protože její pryvý jí umřeli, že pokud se na konkurzu do kaleido stage nedostane, už toho na vždy nechá.
Jako malá, ještě před tím než umřeli, šla se svými rodiči jako poprvé shlédnout představení. Konkrétně Malenka v říši divů. Sora byla tak unesena že se to stalo jejím hlavním snem a od té doby se k tomu směřovala.
Ze začátku se jí moc dařit nebude: Zloděj jí ukradne kufr, nějaký divný chlápek jí šahá na nohy a k tomu to nejhorší, příjde kvůli tomu všemu na konkurz pozdě. Její život je v troskách, ale jak už to je vlastně v celém anime vždy výjde nějaká ta hvězdička: Totiž ten chlap co jí šahal na nohy byl ředitel Kaleido stage, Kalos. A po dalších pár neůspěšných divadel Kalos dává do Sory veškerou svou víru. Nakonec se mu to vyplatí. Sora bude vystupovat se svou vysněnou hvězdou Leilou Hamilton. Ta na začátku Soru moc nemá ráda, ale po čase si ji oblíbí a je z ní nakonec jiný člověk než necitná hvězda. Stanou se z nich ppartnerky a předvedou legendární akrobatické číslo, které se povedlo jen hrstce akrobatů. Totiž jen těm, kteří viděli kejklíře a věří jeden druhému. Kejklíž je duch jeviště, kterého začne Sora vidět. Vždycky vleze tam kam nemá :D
Můj názor: Tak do tohohle anime jsem byla dlouhou dobu a pěkně zažraná. Nejvíc se mi líbily komicklé scénky a představení jako legendární číslo a 31 scéna labutího jezera: Andělské číslo, které opravdu bralo dech.

Honey and clover - recenze

4. srpna 2008 v 17:38 | Zaneone |  Honey and clover
Název anglicky: Honey and clover
Název japonsky: Hatchimitsu to clover
Název česky: Med a čtyřlístek
Počet episod: První řada: 24
Druhá řada: 11
+ další dvě speciální episody F,L (a myslím, že by nevadilo stvořit ještě jednu řadu)
Rok vydání: První řada: 2005
Druhá řada: 2006
Databáze: AniDB
Žánr: Komedie, drama, romantické,z reálného života
Celý příběh se točí kolem skupinky studentů vysoké umělecké školy a jejich přátel. Žijí normálně, mají mnoho problémů, se kterými se snaží normálně vyrovnat. Potýkají se s láskou a zkalmáním. Prostě říběh z reálného života, u kterého se určitě nebudete nudit. Možná zjistíte, že i normální život může být dost krutý.
Yuuto, Takumi a Shinobu žijí normální studentský život ve starém internátě. Po nějaké době se seznámí s malou Hagumi, svěřeňkyní profesora Shu Hanamota. Názory na ni jsou v podstatě stejné. Hagu je drobná dívenka jakoby z jiného svět. Její a profesorův život se neodělitelně spojí s jejich.
Hagu se po čase skamarádí s Ayumi, dívkou která myslí pouze a jen na jednoho. Miluje Takumiho. A Miluje ho z celého srdce, což Takumi bere jako obtíž a sám miluje jinou ženu jménem Rika jejíž minulost je spojená s minulostí Shu.
Jak jde příběh dál a uběhne několik let a někteří studenti odcházejí, ukáže se že se Hagu zamilovala do Shinoba a ten do ní. Tato láska se však trochu promění. Do jejich dá se říct nevědomého vztahu vztoupí Yuuto.ten se také zamiloval do Hagu a pro překvapení v druhé řadě Shu přizná že ji taky miluje. Takže tady máme milostný "čtyřúhelník, o kterém však Hagu nemá ani ponětí.
Charakteristika postav:
Yuuto Takemoto: Kluk jemuž zemřel otec. Neustále hledá sám sebe. Hodně se sblíží s Hagu a zamiluje se do ní. Právě u něho slyšíme asi nejvíc poetických částí.
Takumi Mayumi: Nedá si pokojaAyumi pořád odbívá. Proč? Miluje někoho jiného. A to Riku.Přesto mu na Ayumi hodně záleží a mysím že by a ni i dýchal.
Shinobu Morita: Můj oblíbenec. Tvůrce většiny komických scének. Možná trochu sobecký chlapík toužící po penězích. Je známý tím že najednou zmizí a ještě náhodněji se objeví. U něho je dobré se připravit na vše, protože vás vždy připraví..
Ayumi Yamada: Po uši zamilovaná do Takumiho. Vypadá jako blázen, protože deně dostává tolik nabídek od mužů a ona pořád pořád myslí na jednoho. Ke konci první řady se seznámí s Rikou.Dá jí to trochu práce ale nakonec jsou z nich dobré kolegyně.
Hagumi: Dívka, která od malička malovala. Jejími nej kamarády jsou tužka a papír. Nakonec se začíná bavit s Ayumi a začíná se otevírat světu. V druhé řadě na ni spadne sklo a rozřeže jí ruku. Bude mít přerušené nervy....jak to dopadne ....? se podívejte...
Můj názor: Podle mě je to suprové anime a je škoda, že už jsem se na něj dodívala...bude mi chybět :D...nejvíce se mi asi líbily poetické scénky a mnoho mnoho komických situací..První řada tak ta byla taková že jste se neubránili smíchu...málem mě kvůli tomu vyhodily z baráku :D episody F,L byly suprové. To nešlo ani o příběh jako o to pobavit diváka. A taky to se povedlo...jsem málem sbořila dům.:D V druhé řadě komických scen značně ubylo. Což mě mrzelo. Tady jsem se pro změnu nedokázala ubránit slzám ato hlavně na konci. .
.....takže vám řeknu jendo.....doporučuji !!

Gakuen heaven - recenze

2. srpna 2008 v 16:45 | Zaneone |  Gakuen heaven
Název japonsky: Gakuen heaven
Název anglicky: Gakuen heaven
Název česky: Akademie nebes
Rok vydání: 2006
počet epizod: 13
Žánr : Shouenn ai, romantické
Recenze je zkopírovaná z otakulandu, protože se mi to nehctělo psát:
Ito Keita dostal list, že ho přijali na prestižní akademii. Je šťastný a zároveň nervózní, protože nechápe proč on. Akademie, o které hovořím je totiž nejznámější v krajině. Bere jen tych nejlepších z nejlepších. Jenže Keita ničím nevyniká. Není dobrý sportovec, nemá nadani na umění, není ani nadpřiměřeně inteligentní.
Je však velmi pěkný, přatelský, a tak není divu, že si hned po příchod vytvoří množství přátel. Mezi nimi poznává i Enda Kazukiho, se kterým má společnou minulost, jenže si na ni nepamatuje. No Kazuki jo, a proto dělá vše, aby Keita ochránil, a nezáleží když to má být před Narusem (který se do Keita zamiloval a nepoví mu jinak jak Honey) a nebo před zástupcem školy, který si nemyslí, že Keito se hodí do Akademie.
No Kazuki má i vlastní problémy. A k tomu všemu je tu ješte tajný neznámý, který se nabouráva do školního počítače...
Jsou tu ještě další postavy jako Omi a Kaoru, neoddělitelná dvojka. Keito si prva bude myslet, že Kaoru je žena :D Kaoru je jediný žák, který dosáhl v historii akademie plného počtu bodů přímacích zkoušek.
Dál ještě Niwa, člověk, kterého Keito pozná jako prvního, nenávidí papírování, ale to patří k práci prezidenta studentské rady. Pomáhá mu Nakajima. Ten se o roli prezidenta taky ucházel, ale byl až druhý. Nakajima vlastní černý pásek za karate.
Wataru a Kakeru jsou zajímavé dvojčata, které strkají nos tam kam nemají a jsou skoro všude.
Dál je tady "muž v domácnosti" Shinoyama. Je to takový ten typ co rád vaří uklízí a možná proto se stará o pořádek a čistotu v akademii. Je si blýzký s umělcem jménem Iwai. Iwai je křehký muž s poničenou duší a už mockrát si šáhl na život.
dál je tu ještě mnoho dalších postav a rozhodně to stojí za nějaké to oko.

Anime boys 2

2. srpna 2008 v 16:25 | Zaneone |  Anime Boys

Anime boys 1

2. srpna 2008 v 16:23 | Zaneone |  Anime Boys

Anime love

2. srpna 2008 v 16:21 | Zaneone |  Anime girls

Anime girls 3

2. srpna 2008 v 16:18 | Zaneone |  Anime girls
Tato se mi hrozně líbí

Anime girls 2

2. srpna 2008 v 16:13 | Zaneone |  Anime girls

Zajíc, vlk a smrt

2. srpna 2008 v 15:45 | Zaneone |  Sloh
Sněží. Chumáčky krystalizované vody padají k zemi. Je to snad kouzlo. Příroda je tak mocná, že si to mnohdy nemůžeme ani představit. I takovéto obyčejné věci se někdy zdají být tak neskutečné. A téhle zimní sněhové noci plné magie a vzpomínek, se čas zastavil.
Zajíc pádí mezi jehličnatými stromy polepenými sněhem, jež víří všude kolem. Cestu mu tato potopa studeného bílého chladu značně stěžuje, ale běží dál. Běží seč mu síly stačí a srdíčko mu buší jakoby mu šlo o život. Taky že jde. Vlk, jež ho už pěknou chvíli pronásleduje, ho tam v dáli dohání. "Stejně tě chytím."Uslyšel zajíc vlkovo hluboké zavytí. Je ještě daleko a je otázkou času kdy ho dostihne, ale jakoby už zajíc cítil vlkovo funění na jeho mrňavém bílém ocásku.
Zajíc už ale nemohl dál. Vlk je veliký a silný, je pro něj mnohem jednodušší prodírat se kopci sněhu, utíkat přes celý les a pronásledovat svou oběť celé dny. Pomyslel si zajíc.
Schoval se do dutého kmenu starého dubu na kraji lesa. Teď už stejně nikam neuteče. Nemá dost síly na to, aby přehopkal louku a našel lepší úkryt. Zavřel oči a čekal.
Netrvalo dlouho a už slyšel jak se svalnaté nohy boří do hlubokého studeného sněhu. Otevřel oči. Viděl ty nohy v otvoru před sebou. Nad nimi se z čumáku mocného zvířete linula mlha, která halila oči, svítící jako měsíc, do smrtonosného hábitu. Šedý vlk se sklonil. Zavrčel a vyštěkl: "vylez!" Zajíc se ještě víc přikrčil ke zdi dubu. Vlkovi spadla na čumák vločka sněhu, po chvíli roztála a po mastné husté srsti stekla dolů k nohám. "Povídám vylez! Snad nechceš zemřít jako zbabělec. Bojuj! Jedině tak můžeš přežít." "přežít? Jak můžu přežít když se mě teď chystáš sníst?!" Vlk odfrkl a zajíc pokračoval. "Vlku, prosím nech mě žít. Ještě jsem si života neužil. "Brzy bude jaro . Chtěl bych vidět jak vše bude zase kvést. Po světě chodím pouze rok. Já chci ještě žít!
"Zajíci, ty asi o životě jako takovém nic nevíš, že?" "Jak to myslíš?!" "Poslouchej mě dobře. Život je neustálý boj s našimi představami, které si vytváříme. Některé se vyplní, jiné spadnou do jámy zapomnění. Život nám připraví kolikrát něco jiného, mnohem jiného něž jsme si představovali a to je
právě ten boj. Je to boj se životem. S námi samými." "Ale vlku to je nespravedlivé. Já se ještě nedožiji jara. A ta máš i rodinu. Já ne." " Víš zajíci, vše má své mínus a plus. Mám rodinu, ale jak to tak bývá něco za něco. Musím se o ni starat, musím dávat pozor aby měli co jíst, a taky je chránit před různými nástrahami. Ne jako ty. Možná jsi sám, ale neneseš takovou zodpovědnost. Život je složitá hra, která nemá pravidla." Vlk přimhouřil oči. "Není jasné proč jsme zde, a taky není jasné kdy nadejde náš čas . To ví jen ten co sídlí v nebesích. Říká se že, náš čas přijde až splníme svůj úkol." "Svůj úkol? A já nějaký mám?" Řekl zajíc. "Mám snad posloužit tobě jako večeře?" "Možná.
Pokud tohle ještě není tvoje chvíle, přežiješ, pokud však ano, i kdybys mi utekl nejspíš bys pad vyčerpáním. Ale na druhou stranu, máš pravdu. Je to nefér. Jde tu o přežití a přežijí jen ti nejlepší, ale nezapomeň, že je důvod proč jsi tu a s tím důvodem se rodíme.
Ano je to krutá hra a pokud se mimo ni postavíš, už do ní nikdy nevstoupíš."
"Takže mám umřít s tím, že je má smrt užitečná?" "Užitečná?Tím , že se takhle obětuješ,můžeš pomoci přežít někomu jinému. Bez zla není dobro a bez dobra není zlo." "Tak dobře, ale nebude to bolet, že ne?" Vlk se usmál.
"Neboj, smrt nebolí pokud se jí ovšem nebojíš" "Takže toto je můj konec vlku?" "Ne zajíci, tvá smrt je pouze začátek." Zajíc si povzdechl. "Vše je tak těžké, tak komplikované a kolikrát nemůžeme dělat nic. Ať jsem se snažil sebevíc, nikdy jsem nic takového nedokázal pochopit. Nikdy jsem ani nevěděl jak voní smrt. Někdo si myslí, že je zlá, ale není to pravda, že ne? Vodí po domově, po vzpomínkách. Teď když to vím, už se jí nebojím. Už to chápu vlku.
Zajíc zavřel oči. Jeho pravidelný dech se přerušoval až úplně vy

Fantazie

2. srpna 2008 v 15:03 | Zaneone |  Sloh
Přál jsem si knihu bez hranic, kde není konce ani začátku. Sedím v křesle.Mám zavřené oči a přemýšlím kde ji hledat. Ptal jsem se snad všech knihovnic, všech lidí, prohledal tisíce rozviklaných regálů plných zaprášených knih. Ale úspěch ne a ne přijít.
Seděl jsem tam tak dlouho a po celou tu dobu nevnímal čas a prostor kolem sebe. Mé nezkrotné myšlenky , které mi nedaly spát, se začaly vzdalovat. Byly pořád dál a dál. Cítilo jsem se bezmocný, jakoby se mi celý svět rozpadával mezi rukama. Poté jakoby se vše vypnulo lusknutím prstů a já usnul. Zase se mi o knize bez konce zdálo avšak neviděl jsem jak vypadá. Je to přece kniha bez hranic kde se dějí tak neuvěřitelné věci. Na jedné straně se prohánějí draci a na druhé si děti hrají a smějí a lezou po rozkvetlé třešni. Stránky poseté drobnými písmeny ,které skákaly nahoru a dolů, zářily a nechtěl jsem tento sen opouštět., ale z nějakého důvodu začal mizet stejně rychle jako myšlenky před tím než jsem usnul. Pak na dobro zmizela a byla tma.
V uších mi zvonil tlumený zvuk zvonů v nedaleké věži, která určovala čas. Zvon několikrát odbyl. Už je čas, v tuto noční hodinu se knihovna zavírá. Chtěl jsem otevřít oči a vstát,ale mé tělo odmítalo vydat jakýkoliv pohyb. Odbil poslední jedenáctý úder. Ten mi zvonil v uších jako dobu. Nakonec jsem se s těží postavil a vyzval nohy, jako z olova, k chůzi.Cítil jsem se jako na dně. Jako bych měl na celém těle těžké okovy.
Vyšel jsem na temnou ulici osvícenou jen několika slabými světly. Po zabláceném a špinavém chodníku ještě stále chodili poslední chodci. Hledal jsem svobodu. A ta svoboda byla v té knize. Kolem mě prošel starý muž. Neodolal jsem a zopakoval otázku ,která byla všude kam jsem se podíval, která mi víří hlavou po celý život. Ale muž odpověděl zase tou samou odpovědí jakou jsem čekal. ,,Ne neznám .taková kniha přece neexistuje.''Zmlžily se mi oči.Otočil jsem se a šel kulhavým, unaveným krokem dál. Kam? Nikam. Prostě jsem jen tak šel.
Zvlhlé šaty od podzimní mlhy se mi lepily na prochladlé tělo Přes zamlžené oči jsem nic neviděl.. Celý život mě něco táhlo do temných hlubin odkud není úniku. Toužil j

Nějaké mé čmáranice

2. srpna 2008 v 11:06 | Zaneone |  Malba, kresba
tak to jsem se nudila, ostatně jako vždy....

:D mno bohužel je to všechno obráceně a vyfocené, takže kvylita mizerná. Nefakčí mi totiž scanner

Tento obrázek Lighta Yagamihoprostě žeru.
Připomíná vám to někoho?

A tyhle andílky prostě miluju..taky jsem se na nich pěkně nadřela...

MP3

2. srpna 2008 v 10:54 | Zaneone |  Darker than black
Tak TADY máte mp3 z prvního openingu a endingu. Druhý opening je od An Cafe, já ho stahnutý mám, ale bohužel už nevím kde jsem ho vzala. Druhý ending mám taky, jmenuje se Deams od HIGH and MIGHTY COLOR. Dalo mi práci ho sehnat a zas nevím kde.

anime girls 1

2. srpna 2008 v 10:45 | Zaneone |  Anime girls
Tento se mi hrozně líbí
no a tento je taky boží

Stránka ke stahování

1. srpna 2008 v 17:12 | Zaneone |  anime MP3
Tak TADY je jedna z mnoha stránek s hromadou písniček nejčastěji asi z openingů a endingů

Darker than black - openingy, endiny

1. srpna 2008 v 17:07 | Zaneone |  Darker than black
opening 1
opening 2
ending 1
ending 2